Продавець Интернет-магазин "Велес ТТР". Товары для творчества, хобби и рукоделия розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
439 відгуків
Інтернет-магазин "Велес ТТР". Товари для творчості, хобі та рукоділля
+380637436431
+380993947021
+380986361300

Барвники і пігменти для епоксидної смоли

1 2

Область застосування епоксидної смоли за останні десятиліття істотно розширилася. У неї включені такі сфери, як ремонт, будівництво, машинобудування, авіабудування, суднобудування. Крім цього, смола використовується в якості основного компонента при виготовленні клейових складів, заливці підлог, виробництві меблів. Відносно молодим напрямком вважається виливок зі смоли різних прикрас, біжутерії, сувенірів і ювелірних виробів. Колер для епоксидної смоли являє собою наповнювач, який змішується з основним складом і змінює колір застиглого полімеру. Відповідно, додавання такого наповнювача в епоксидну смолу при виготовленні меблів або прикрас називається колеровки. Фарбування спеціальними складами дозволяє оперувати прозорістю матеріалу, отримуючи як сто відсотковий показник, так і менші його значення.

Существует масса вариантов, как сделать краситель для эпоксидной смолы своими руками. На первый взгляд кажется, что у самостоятельной работы нет недостатков. На самом деле это мнение ошибочно. Изготовитель дает подробную инструкцию об использовании колера, причем гарантирует качественный результат. Эксперименты могут обернуться неудачей, в результате чего будет потеряно время и сам материал. Важным требованием к колеровочному составу является полное отсутствие реакции его с эпоксидкой, а также устойчивость цвета при смешивании с основным материалом. Смола дозволяє додавати фарби у вигляді порошків або емульсії. При необхідності отримати однорідний склад, рівномірно пофарбований, бажано придбати спеціальні барвники для епоксидної смоли. Вони розроблені для подібних цілей і не мають жодного впливу на фізико-технічні показники матеріалу, при цьому залишаються досить стійкими в часі і дають прекрасний візуальний результат.

Барвник для епоксидної смоли продається у вигляді пасти. За консистенцією вона являє собою в'язку масу, що має відповідний колір. Примітно те, що після змішування зі смолою відтінок кольору помітно не змінюється. Також існують рідкі барвники для полімерів на неводній основі. Вони зберігають прозорість смоли, фарбуючи її в різні кольори. Дозуючи кількість пігментного компонента, можна регулювати прозорість смоли і насиченість кольору. Концентрація фарби, що становить 0,2% - 0,5% від обсягу смоли. Як правило, барвник вноситься в основний склад до змішування з затверджувачем. Теоретично вважається, що фарбувальний компонент не змінює властивостей смоли, але майстри рекомендують тонувати матеріал перед його безпосереднім застосуванням.